שירותי אינסטלציה/ביובית

 שירותי אינסטלטור הם שירותים שרבים מאיתנו מזמינים באופן די שגרתי, בעקבות העובדה שביתנו מתבסס על צנרת שתפקודה קריטי לנוחות השימוש בביתנו, כמו גם משפיע פעמים רבות על שכנינו.

בין אם מדובר על מקרים של סתימות, נזילות או שירותי ביובית.


אינסטלטור מקצועי וזמין יוכל לטפל בבעיה במהירות ויעילות.

כמו כן, פעמים רבות במהלך שיפוץ משמעותי בחדר הרחצה נהוג להחליף את הצנרת כולה על מנת לשפר את עוצמת הזרימה ואיכות המים, עבודה משמעותית שאף היא מתבצעת על ידי אינסטלטור מומחה.

חשוב לציין כי לעיתים התקלות אינן ברורות למראית עין, ובנוסף למיומנות ולמקצועיות של בעל המקצוע יש להשתמש בכלים משוכללים לגילוי סתימות ונזילות כמו מצלמות תרמיות.

רבים יעידו כי התמודדות עם תקלות בצנרת בכלל ובביוב בפרט הן אינן נעימות בלשון המעטה, ולעיתים הן דורשות טיפול ותיקון מיידי ודחוף, ללא דיחוי. 


בעקבות כך, חברת ירין אחזקות מציעה ללקוחותיה שירותי אינסטלציה וביובית ברמה הגבוהה ביותר בזמינות של 24 שעות ביממה.

החברה חרטה על דגלה את חווית שירות הלקוח, ולכן מעסיקה אינסטלטורים מוסמכים, מקצועיים, מנוסים ומיומנים, אשר מעניקים שירות אדיב ומגיעים בזמן המהיר ביותר על מנת לפתור כל בעיה מהשורש.

כמו כן, החברה מקפידה על שקיפות, אמינות ותמחור הגון ונוח לכל כיס, כך שכל אדם הזקוק לתיקון אינסטלציה דחוף יוכל לקבל את השירות הטוב ביותר.

הצוות שלנו מתמחה גם באיתור נזילות באמצעות מצלמות תרמיות חדישות בנוסף לשירותי האינסטלציה השגרתיים, כך שכל בעיה, מורכבת, קטנה או מוסתרת ככל שתהיה- תתגלה ותתוקן. 


מעוניינים לשמוע עוד? מתמודדים עם תקלה בצנרת או בביוב שזקוקה לפתרון דחוף? פנו אלינו בכל יום ובכל שעה, ונשמח לסייע!

השאירו פרטים כאן

    שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

    השאירו פרטים כאן