שיפוצים (בתים/דירות/ חדרי אמבטיה)

אחד החדרים אשר שיפוץ בו ישנה בתכלית לטובה את חוויית השימוש בו הוא חדר המקלחת והשירותים.

החלפת הריצוף, גוף האמבטיה, הצנרת, הכיור והברזים יכול לשנות מקצה לקצה את חווית השימוש בחדר הכה נחוץ לתפקודנו מדי יום ביומו. בנוסף לשדרוג האסתטי, לשיפוץ חדר האמבטיה והחלפת הצנרת בפרט ישנה השפעה משמעותית על תפקוד חלקי המקלחת- מחיזוק זרם המים בזכות הצנרת החדשה, ועד מניעת אבנית וחלודה במים, כמו גם מניעת התפתחות עובש ולחות. 


עם זאת, שיפוץ הוא איננו תהליך קל, והוא פעמים רבות דורש שיתוף פעולה בין כמה וכמה אנשי מקצוע בתחומים שונים, זמן רב והשקעה כספית משמעותית, מבחירת החומרים ועד לאנשי המקצוע.

חשוב לזכור כי במהלך שיפוץ יסודי של חדר הרחצה יש לתת את הדעת על מגוון היבטים- מהחלפת הצנרת הדורשת עבודת אינסטלציה שלעיתים מורכבת, טיפול בחשמל בחדר האמבטיה בכל הנוגע לתאורה, שקעים ועוד. בנוסף, יש לתת את הדעת על מהלך השיפוץ עצמו- שבירה והרכבה של ריצוף, התקנה של אמבטיה או מקלחון, התקנת כיור, ברזים וגימורים נוספים. 


לכן, על מנת לענות על הצרכים המורכבים שבשיפוץ יסודי של חדר הרחצה, אנו בירין אחזקות מצאנו את הפתרון המושלם- כחלק משירותי החברה, אנו מעניקים שירות שיפוצים מקיף, הכולל בתוכו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ממגוון הענפים- חשמלאי, אינסטלטור, הנדימן ורצף.

כך, לא תצטרכו לחפש אנשי מקצוע שונים ולנסות לגרום להם לשתף פעולה ולתאם את לוחות הזמנים שלהם, ותוכלו להיות בטוחים כי העבודה מבוצעת על הצד הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר מבלי שתצטרכו לדאוג לדבר.

מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי והצעת מחיר מדויקת? פנו אלינו ונשמח לסייע!  

השאירו פרטים כאן

    שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

    השאירו פרטים כאן