ניהול ועד הבית/שירותי גבייה

אין ספק כי עבודתו של ועד הבית היא עבודה קשה הדורשת אחריות רבה, סבלנות ועקשנות, בעקבות תפקידיו הרבים והחשובים, הכוללים טיפול בניקיון הלובי, תפעול המעליות, תשלום חשבונות, אחזקת הבניין והגינה במידה וישנה אחת, תשלום ביטוחים וכמובן גם גביית דמי ועד בית מהדיירים האחרים.

לכן, פעמים רבות כאשר איש מהדיירים ומבעלי הדירות לא מעוניין בתפקיד ומתוך רצון משותף לשמור על סביבת מגורים נעימה, בטוחה, נקיה ונוחה, הם פונים אל חברה מקצועית אשר תחליף את ועד הבית ולמעשה תטפל בכל גורמי האחריות שלו.

חברת ירין אחזקות היא חברת אחזקה מקצועית אשר פועלת גם בתחום ניהול ועדי בית ושירותי גביה, שחרטה על דגלה לשמור על תחזוקת בניין ברמה הגבוהה ביותר.

כחלק מהשירות, החברה מטפלת בכל הנוגע לחשבונות הבניין, (חשבון החשמל, המים  והביטוחים השונים למעליות ולבניין עצמו), מעניקה שירותי ניקיון ללובי ולחדר המדרגות, כמו גם שירותי גינון לגינה המשותפת של הבניין, מזמינה שירותים חיצוניים כמו שירותי הדברה ותיקונים במידת הצורך, וכמובן גם מטפלת בסרבני תשלום במידה וקיימים בכל הצינורות המקובלים. 


עם חברת ירין אחזקות תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תפקידי ועד הבית יבוצעו על הצד הטוב ביותר, מבלי שאיש מדיירי הבניין יאלץ להטריח את עצמו ולהתעסק עם מטלות מסוג זה.

החברה מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי, אמין וזמין לאורך כל שעות היממה, ומקפידה על תמחור הגון וריאלי לשירותיה. 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו עימנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה ולסייע בכל בקשה.

השאירו פרטים כאן

    שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

    השאירו פרטים כאן