גינון לבתים פרטיים/ציבוריים

בין אם מדובר על גינה גדולה או קטנה, גינה פרטית או חלק מהשטח המשותף של הבניין בו אתם מתגוררים, או לחילופין אפילו גינה ציבורית גדולה ומרווחת, שירותי גנן מוסמך ומקצועי נדרשים באופן קבוע- מרגע תיכנון הגינה, בחירת הצמחים לשתילה ותכנון מערכת ההשקיה ועד לתחזוקה הקבועה הכוללת גיזום, סידור, הדברה או שתילה מחודשת.

ללא ספק לא מדובר בעבודה פשוטה בלבד שכל עובד יכול לבצע, אלא בתהליך אשר דורש ידע וניסיון רב על מנת לעצב ולשמר מראה אסתטי ונעים של גינה מעוצבת, מטופחת ויפה מבלי להצטרך להשקיע שוב ושוב בשירותי גינון מקיפים לעיתים קרובות, אלא להסתפק בשימור ותחזוקה מדי חודש בלבד. 


חברת ירין אחזקות מציעה כחלק משירותיה גם שירותי גינון ועיצוב גינות על ידי גננים מוסמכים ובעלי ניסיון רב, אשר יתכננו ביחד איתכם ובהתאם לצרכיכם ולתקציבכם את הגינה המושלמת בעבורכם, כמו גם יבנו מערכת השקיה חכמה ויעילה לחיסכון מקסימלי במים ובהוצאות.

בנוסף, החברה מציעה שירותי תחזוקה חודשיים במחירים משתלמים במיוחד עבור לקוחותיה, הכוללים הדברה שנתית, תחזוקה כללית של מערכת ההשקיה, שתילה מחודשת, גיזום וסידור, כך שתוכלו להיות בטוחים כי בכל רגע הגינה תיראה מטופחת ומסודרת.

החברה מקפידה על שירות מקצועי, אדיב וזמין בכל עת, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה תיעשה בזמן והגינה תיראה במיטבה, כל יום בשנה. 


מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור עיצוב גינה ושירותי גינון עבור ביתכם, הבניין בו אתם מתגוררים או אפילו עבור שטחים ציבוריים? פנו אלינו דרך אתר הבית שלנו ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד לשירותי גינון ועיצוב גינות חד פעמיים וחודשיים.

השאירו פרטים כאן

    שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

    השאירו פרטים כאן