אחזקת דירות

מרבית בעלי הנכסים בישראל (בעלי דירות ובתים פרטיים)  וודאי יסכימו כי כאשר הם משכירים את נכסם, תחזוקת הדירה הן באופן שגרתי והן מבחינת פתרון בעיות השוכר, הופך למורכב יותר.

הקשיים מתגברים כאשר בעל הנכס מתגורר רחוק ממנו ולא יכול להגיע ולטפל בבעיות שצצות או לבדוק את מצב הנכס מפעם לפעם. 


מרבית הפתרונות למצב זה דורשים ויתורים, התאמות מיוחדות בלוחות הזמנים ומאמצים רבים, ולכן אנו ב"ירין אחזקות" מציעים לכם את השירות המושלם- כחלק משירותי החברה אנו מעניקים ללקוחותינו, בעלי הכנסים, שירות אחזקת דירות ברמה הגבוהה ביותר.

כחלק מהשירות אנו מטפלים בבעיות ותקלות המתרחשות בדירה באופן שוטף ובמידת הצורך בזמינות גבוהה במיוחד, מבצעים בדיקות שגרתיות פעם בשבועיים בתיאום עם השוכרים, דואגים לגבות להפקיד מידי חודש את שכר הדירה ולמעשה מבצעים תחזוקה בסיסית של הנכס. 


כך, בעל הנכס לא יצטרך לנסוע מרחקים ארוכים ולעצור את יומו על מנת לבדוק את מצב הדירה או לתאם בעצמו ביקורים של אנשי מקצוע לתיקונים שגרתיים, וגם השוכרים לא יצטרכו להתאים את עצמם ללוח הזמנים של בעל הנכס, והבעיות שמפריעות להם יתוקנו כהרף עין. 

השירות למעשה מונגש לבעל הנכס בשני אופנים- האחד, תשלום חודשי קבוע על תחזוקה שוטפת, תיקונים ובדיקות של הנכס, כמו גם הגעה דחופה ותיקונים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים במידת הצורך, והשני, תשלום על פי קריאות- לדוגמה, כאשר ישנה נזילה, בעיית חשמל וכו' השוכרים יפנו ישירות לחברתנו, אשר אנו נדאג כי התקלה תבוצע במהירות, במקצועיות ובזמן הקצר ביותר. 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד? רוצים לחסוך מעצמכם את הטרחה הכרוכה בתחזוקת הנכס שלכם? פנו אלינו ונשמח לסייע!

השאירו פרטים כאן

    שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי

    השאירו פרטים כאן